Nabór na wolne stanowisko pracy ds. budownictwa, inwestycji, rozwoju i planowania przestrzennego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 sierpnia 2015

Burmistrz Stawiszyna

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

ds. budownictwa, inwestycji, rozwoju i planowania przestrzennego

w Urzędzie Gminy i Miasta w Stawiszynie

1.  Wymagania niezbędne:

 1) posiada obywatelstwo polskie z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia

     21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz.U. z 2014 r., poz. 1202);

 2) ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;

 3) stan zdrowia umożliwiający pracę na ww. stanowisku,

 4) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane

     z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;

 5) wykształcenie wyższe w zakresie: budownictwo;

 6) doświadczenie zawodowe: co najmniej 5 lat;

 7) posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami drogowymi

     lub ogólnobudowlanymi;

 8) staranność i wnikliwość w przygotowaniu i kompletowaniu dokumentacji technicznej

     i kosztorysowej;

 9) umiejętność samodzielnego prowadzenia procesu inwestycyjnego;

10) zdolność do pracy nad kilkoma projektami / inwestycjami równocześnie;

11) znajomość przepisów ustawy prawo budowlane, prawo zamówień publicznych;

12) umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, programy kosztorysowe);

13) nieposzlakowana opinia.

2. Wymagania dodatkowe:

 1) znajomość przepisów prawa w szczególności w zakresie zamówień publicznych,

     o samorządzie gminnym, finansów publicznych, postępowania administracyjnego;

 2) samodzielność, komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność, bezstronność,

     dobra organizacja pracy;

 3) umiejętność pracy w zespole;

 4) umiejętność wyciągania wniosków, stosowania prawa.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

 1) przygotowywanie inwestycji do realizacji,

 2) opiniowanie opracowywanych dokumentacji projektowych,

 3) przygotowanie wzoru umowy na realizację zadania wraz z uzyskaniem weryfikacji

     pod względem prawnym,

 4) koordynacja inwestycji z ramienia Gminy,

 5) prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych,

 6) nadzorowanie remontów, napraw i konserwacji budynków będących własnością Gminy,

 7) organizowanie i uczestniczenie w przeglądach pogwarancyjnych,

 8) rozliczanie prowadzonych zadań,

 9) przygotowywanie planów inwestycyjnych,

10) sporządzanie sprawozdań.

4. Wymagane dokumenty:

 1) list motywacyjny,

 2) życiorys (CV),

 3) kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie,

 4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,

 5) kserokopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,

 6) kserokopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje i umiejętności,

 7) oświadczenie, że kandydat nie był prawomocnie skazany za przestępstwo

     popełnione umyślnie,

 8) oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na ww. stanowisku,

 9) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni

     praw publicznych.

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Stawiszyn lub pocztą na adres Urzędu Gminy i Miasta w Stawiszynie, ul. Szosa Pleszewska 3, 62-820 Stawiszyn z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko ds. budownictwa, inwestycji, rozwoju i planowania przestrzennego",  w terminie do dnia 13.08.2015 r.

Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.Stawiszyn.pl/) oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Stawiszynie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej) oraz oświadczenia powinny być opatrzony klauzulą:„Wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r.  o ochronie danych osobowych  (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) i ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2014 poz. 1202)" oraz podpisane.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej  i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

   Justyna Urbaniak

Stawiszyn, dnia 03.08.2015 r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie
Data utworzenia:2015-08-03
Data publikacji:2015-08-03
Osoba sporządzająca dokument:Mateusz Biadała
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2910