„Sportowa Majówka z CKS”

Powiększ obraz

W poniedziałek  1 maja na terenie boiska sportowego w Zbiersku odbyła się „Sportowa Majówka z CKS”  pod Honorowym Patronatem Burmistrza Stawiszyna Pani Justyny Urbaniak.

O godz. 14.00 po oficjalnym otwarciu, którego dokonali pani Burmistrz Stawiszyna Justyna Urbaniak oraz Przemysław Pietrzak Prezes CKS Zbiersk, rozpoczęły się mecze towarzyskie w kategorii Żak i Oldboy – drużyn z Stawiszyna i Zbierska.

Swoją obecnością i pięknymi występami imprezę uświetniły przedszkolaki Publicznego Przedszkola Samorządowego „Bajkowa Kraina w Zbiersku” oraz uczniowie szkoły FORTEPIANO.

Podopieczni Świetlicy Środowiskowej „Wyspa” ze Stawiszyna i Zbierska wraz ze swoimi opiekunami przygotowali dla dzieci wiele atrakcji takich jak malowanie twarzy, wspólne kolorowanki czy gry i zabawy.

Policjanci Komisariatu w Stawiszynie oprócz czuwania nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników majówki przygotowali stoisko ze znakowaniem rowerów.

Nie zabrakło stoisk ze słodyczami, watą cukrową, goframi, zabawkami oraz uwielbianych przez dzieci dmuchańców. Organizatorzy zadbali również o zaplecze gastronomiczne, którego przygotowaniem zajęli się rodzice zawodników oraz zawodnicy grających w CKS Zbiersk

Majówkę zakończyła zabawa taneczna, która trwała do białego rana.

Cały dochód z Majówki został przeznaczony na działalność Cukrowniczego Klubu Sportowego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.

tekst/foto: CKS Zbiersk