Zagłosuj na Szkołę Podstawową w Stawiszynie!

Powiększ obraz

Szkoła Podstawowa w Stawiszynie złożyła wniosek do projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, który realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera. Główny cel projektu to Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów. W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” Szkoła Podstawowa w Stawiszynie, może pozyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych! Wniosek złożony przez szkołę został przyjęty oraz spełnione zostały wymogi formalne.

13 szkół z największą liczbą głosów otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród – skrojony doskonale pod promocję nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki i automatyki.

Warunkiem wygranej jest jak największa liczba oddanych głosów. Głosować na Szkołę Podstawową w Stawiszynie możne każdy, raz dziennie do dnia 15 grudnia 2017roku. Aby oddać głos należy wybrać daną placówkę – wykorzystując wyszukiwarkę poniżej. Następnie należy podać numer telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie.

link bezpośredni do głosowania:

http://szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-im-wincentego-pola-w-stawiszynie

Szkoła Podstawowa w Stawiszynie na dzień dzisiejszy znajduje się na 8 pozycji listy rankingowej.

Grono Nauczycielskie oraz uczniowie bardzo liczą na Państwa głosy. Oddajmy głos na Szkołę Podstawową w Stawiszynie.

Do tej pory dzięki Państwa głosom, udały się akcje: Pracownia Orange w Zbiersku oraz „Przerwa na wspólne czytanie” w Bibliotece Publicznej w Stawiszynie.