XXX – lecie Koła PZW Zbiersk

Powiększ obraz

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Zbiersku przy strukturach wędkarskich Kaliskiego Okręgu PZW obchodziło w tym roku 30-lecie działalności.

Z tej okazji w dniu 12 października w restauracji „Krystynka” w Zbiersku odbyła się jubileuszowa uroczystość. W uroczystości brali udział m.in. Krzysztof Mocka z Zarządu Okręgu Kaliskiego PZW, delegacja z Koła PZW WSK Kalisz oraz PZW Opatówek. W zastępstwie Pani Burmistrz Stawiszyna Justyny Urbaniak, która jest wielką przyjaciółką wędkarzy, na spotkanie przybył Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Kaczmarek.

Podczas uroczystości uhonorowani brązowymi odznakami PZW za zaangażowanie w pracę Koła zostali: Aleksander Bach i Wojciech Macniak, natomiast Michał Kolasa i Tomasz Pietrzak odebrali medale „Zasłużony dla wędkarstwa”. Były również upominki książkowe, które wręczono byłym prezesom Koła Zbiersk tj. Panu Wacławowi Sztarkowi oraz Zdzisławowi Łuczakowi.

Wszystkim członkom Koła składamy najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania za wieloletnią pracę i zasługi w rozwoju wędkarstwa oraz przekazywania wspólnej pasji młodemu pokoleniu. Życzymy kolejnych lat sukcesów i następnych jubileuszy.