Spotkanie informacyjne w Poznaniu o Funduszach Europejskich dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej

Powiększ obraz

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu, podczas którego omówione zostaną aktualne i przyszłe możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich na założenie własnej firmy.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznania się z warunkami otrzymania dotacji oraz pożyczek na założenie działalności gospodarczej, a także z bogatą ofertą Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, który wspiera młodych przedsiębiorców. Część spotkania zostanie poświęcona również źródłom pozyskiwania informacji o Funduszach Europejskich oraz ofercie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się w środę 26 lutego 2020 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, w sali posiedzeń nr 1 na parterze.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby, które są zainteresowane założeniem własnej firmy, studentów, przedstawicieli start-upów, a także pozostałe osoby zainteresowane tematem.

Zachęcamy do zgłaszania propozycji tematów, które powinny zostać poruszone na spotkaniu. Postaramy się uwzględnić Państwa propozycje w programie. Propozycje tematów należy przesyłać drogą elektroniczną na adres info@wrpo.wielkopolskie.pl do 21 lutego 2020 r.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza on-line („Weź udział”).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: info.wrpo@wielkopolskie.pl

Załącznik:

Program spotkania (332.5 KB)