Zgłoś się do końca marca na DOFE 2020

Powiększ obraz

Mimo, że do Dni Otwartych pozostało jeszcze kilka miesięcy, to już dziś zachęcamy do rezerwacji terminu i udziału w akcji beneficjentów Funduszy Europejskich z Wielkopolski. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę dniotwarte.eu i wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie do 31 marca br.

Żeby wziąć udział w DOFE 2020, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Uczestnicy DOFE będą mieli możliwość zobaczenia zaplecza inwestycji unijnych, do których, na co dzień nie można wejść, takich jak zakłady produkcyjne, bądź skorzystać ze zniżkowych biletów np. do kina czy muzeum.

Zwykle dużym zainteresowaniem cieszą się projekty zapewniające proste i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym żyje nam się lepiej. Są to przedsięwzięcia wpływające na rozwój naszego najbliższego otoczenia. Ale uwagę mogą przyciągnąć również te, które wspierają  przedsiębiorczość i rozwój osobisty.

A na beneficjentów Funduszy Europejskich z Wielkopolski zawsze można liczyć. Z roku na rok jest ich coraz więcej! To dla nich dobra okazja, by zaprezentować lokalnym społecznościom swoje osiągnięcia. Jakie atrakcje przygotowali beneficjenci z Wielkopolski podczas DOFE 2019? Obejrzyj filmik – kliknij.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Mariolą Szymańską, tel.61 626 72 62, mail: mariola.szymanska@umww.pl