Ruszyła sprzedaż węgla po cenie preferencyjnej

Powiększ obraz

Informujemy, że po wielu interwencjach, w końcu do naszej Gminy i Miasta Stawiszyn dotarł węgiel, który sprzedawany będzie według kolejności złożonych wniosków.

ZASADY:

 • Krok 1:
  Pracownik Urzędu zadzwoni do Państwa (zgodnie z kolejnością złożonych wniosków) i poinformuje, że Państwa wniosek został pozytywnie rozpatrzony i uprawnia do zakupu węgla. Po telefonie pracownika urzędu prosimy o wpłatę należności. Płatności należy dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy o numerze: 74 8407 0003 0500 0101 2000 0149 w tytule wpisując „Zakup węgla” i adres na który złożony był wniosek.
  Wpłaty można dokonywać TYLKO po kontakcie telefonicznym od pracownika urzędu.
 • Krok 2:
  Po weryfikacji wpłaty na rachunek bankowy zostanie wystawiona faktura. Pracownik urzędu powiadomi Państwa telefonicznie o możliwości odbioru dokumentów z Urzędu Gminy i Miasta w Stawiszynie.
 • Krok 3:
  Po odbiorze faktury i kontakcie telefonicznym ze strony składu mogą Państwo odebrać węgiel w wyznaczonym składzie opału.

Do Gminy i Miasta Stawiszyn dotarło 125 ton węgla orzech i 75 ton węgla groszek. Węgiel będzie sprzedawany za kwotę 2000,00 zł brutto/t, z limitem do 1 tony ze względu na małą ilość otrzymanego zamówienia. Koszty transportu ze składu do posesji po stronie mieszkańca.