Kreatywny recykling wraz z edukacją ekologiczną mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn

Przedsięwzięcie pn.: „Kreatywny recykling wraz z edukacją ekologiczną mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

www.wfosgw.poznan.pl

Zobacz plakat wydarzenia

Zobacz plakat konkursu

Podpisanie umowyCel projektuZakończenie inwestycjiGaleria fotografii

Uprzejmie informuję, że złożony przez Gminę i Miasto Stawiszyn wniosek o przyznanie dofinansowania projektu pod nazwą „Kreatywny recykling wraz z edukacją ekologiczną mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn” uzyskał pozytywną opinię i został wybrany do dofinansowania.

Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy ekologicznej wśród mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn poprzez zorganizowanie wydarzenia pn: „Ekologiczny Stawiszyn” oraz konkursu „Kreatywny recykling wśród mieszkańców”.

Organizacja tych przedsięwzięć przyczyni się do wzrostu świadomości ekologicznej oraz rozpowszechniania postaw proekologicznych wśród nas czyli mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn.

Informujemy, że dobiegły końca prace związane z realizacją projektu pn.: „Kreatywny recykling wraz z edukacją ekologiczną mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn”.

W ramach projektu zakupiono:

  • Torby ekologiczne
  • Balony
  • Podkładki pod kubek
  • Baner
  • Nagrody rzeczowe dla laureatów konkursu
  • Plakaty i dyplomy

Została również zorganizowana impreza „Ekologiczny Stawiszyn” gdzie na mieszkańców czekały stanowiska pokazowo-edukacyjne dotyczące m.in. odnawialnych źródeł energii, segregacji śmieci, ochrony środowiska. Wśród mieszkańców został przeprowadzony konkurs pn: „Kreatywny recykling wśród mieszkańców”.

Całkowity koszt projektu: 13 560,00 zł
Dotacje z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: 9 492,00 zł
Środki własne Gmina: 4 068,00 zł