Aktualności

Bezpłatne szkolenie „Obowiązki firm stosujących chemikalia wynikające z rozporządzeń REACH i CLP oraz ustawy o substancjach chemicznych i ich mieszaninach”.

Więcej o: Bezpłatne szkolenie „Obowiązki firm stosujących chemikalia wynikające z rozporządzeń REACH i CLP oraz ustawy o substancjach chemicznych i ich mieszaninach”.

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie pn. „Obowiązki firm stosujących chemikalia wynikające z rozporządzeń REACH i CLP oraz ustawy o substancjach chemicznych i ich mieszaninach”, które odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2017 r. w siedzibie Fundacji przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu.

Więcej „Bezpłatne szkolenie „Obowiązki firm stosujących chemikalia wynikające z rozporządzeń REACH i CLP oraz ustawy o substancjach chemicznych i ich mieszaninach”.”

VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Niedziela na dwóch kółkach”

Więcej o: VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Niedziela na dwóch kółkach”

W niedzielę 23 lipca 2017 r. o godz. 9.30 rozpoczął się VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Niedziela na dwóch kółkach”. W rajdzie wzięło udział ponad 100 uczestników, w tym między innymi Klub Turystyki Kolarskiej ”Cyklista” Kalisz, pod przewodnictwem Pana Jacka Szczepańskiego oraz „Grupa Rowerowa G7”.

Więcej „VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Niedziela na dwóch kółkach””

Sygnał syreny – 1 sierpnia 2017

Więcej o: Sygnał syreny – 1 sierpnia 2017

Burmistrz Stawiszyna informuje wszystkich mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn, że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17.00 w związku z obchodami rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zostaną uruchomione syreny. Ustala się jeden sygnał ćwiczebny – dźwięk ciągły syreny trwający 1 minutę.

Burmistrz Stawiszyna
Justyna Urbaniak

 

ZUS ostrzega przed osobami podszywającymi się pod jego pracowników

Więcej o: ZUS ostrzega przed osobami podszywającymi się pod jego pracowników

Coraz częściej do naszych domów przychodzą osoby, które podszywają się pod pracowników różnych instytucji. Zdarza się, że przedstawiają się jako pracownicy ZUS i oferują szczególnie seniorom różne świadczenia lub usługi. Czy rzeczywiście może odwiedzić nas w domu pracownik ZUS-u?

Więcej „ZUS ostrzega przed osobami podszywającymi się pod jego pracowników”

Kurenda

Więcej o: Kurenda

W związku ze wzrostem wystąpień choroby afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce Państwowy Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kaliszu, informuje o szkoleniu dla hodowców trzody chlewnej, poruszającego zagadnienia

Więcej „Kurenda”

Biuletyn Informacyjny Gminy i Miasta Stawiszyn

Więcej o: Biuletyn Informacyjny Gminy i Miasta Stawiszyn

Informujemy, że od dzisiaj dostępne jest na naszej stronie czerwcowe wydanie Biuletynu Informacyjnego Gminy i Miasta Stawiszyn w formacie PDF. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do pobrania gazety. Zakładka w której możemy pobrać archiwalny numer biuletynu znajduje się w kolumnie po prawej stronie. Przejdź do strony. 

Badanie słuchu

Więcej o: Badanie słuchu

Burmistrz Stawiszyna oraz Centrum Badania Słuchu APH-MED WARSZAWA zapraszają na bezpłatne badanie słuchu, które odbędzie się w Stawiszynie 19 lipca 2017 (środa) od godz. 12.30 w ratuszu.

Więcej „Badanie słuchu”

I edycja konkursu dla mieszkańców woj. wielkopolskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie wielkopolskim”

Więcej o: I edycja konkursu dla mieszkańców woj. wielkopolskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie wielkopolskim”

Drodzy Mieszkańcy! Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej „I edycja konkursu dla mieszkańców woj. wielkopolskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie wielkopolskim””

Do góry