Aktualności

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w Konkursie „Przemysł a ochrona środowiska – rozwój województwa wielkopolskiego w oparciu o gospodarkę wodorową”

Więcej o: Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w Konkursie „Przemysł a ochrona środowiska – rozwój województwa wielkopolskiego w oparciu o gospodarkę wodorową”

Celem konkursu jest wytypowanie pięcioosobowej grupy uczniów wraz z dwoma opiekunami z terenu województwa wielkopolskiego do udziału w obradach i sympozjach na temat ochrony środowiska na terenie Dolnej Saksonii w Niemczech, organizowanych z okazji 75 Rocznicy istnienia Kraju Związkowego Dolnej Saksonii w terminie od 31 października do 4 listopada 2021 r. W powyższej uroczystości planowany jest udział przedstawicieli regionów partnerskich Dolnej Saksonii z różnych stron świata, w tym również, Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Więcej „Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w Konkursie „Przemysł a ochrona środowiska – rozwój województwa wielkopolskiego w oparciu o gospodarkę wodorową””

Podatnicy złożyli elektronicznie już ponad 8,5 mln PIT-ów

Więcej o: Podatnicy złożyli elektronicznie już ponad 8,5 mln PIT-ów
  • W tegorocznej akcji składania zeznań PIT podatnicy złożyli dotychczas ponad 9,4 mln zeznań. 91 procent z nich wpłynęło do urzędów skarbowych w formie elektronicznej.
  • Dużą popularnością cieszy się usługa Twój e-PIT dostępna w e-Urzędzie Skarbowym, za pomocą której wpłynęło dotychczas prawie 3,7 mln PIT-ów. Zeznania można również składać za pomocą systemu
    e-Deklaracje.
  • Zachęcamy do korzystania e-usług fiskusa.

Więcej „Podatnicy złożyli elektronicznie już ponad 8,5 mln PIT-ów”

Informacja

Więcej o: Informacja

Informujemy, że w dniu 02.04.2021r. Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie, Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawiszynie oraz Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Stawiszynie będą nieczynne.

Do góry