Wsparcie zwrotne z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności – szkolenie w Koninie

Powiększ obraz

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Zwrotne instrumenty wsparcia w ramach Funduszy Europejskich dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej”.

 Celem szkolenia jest omówienie zagadnień związanych z pozyskaniem wsparcia na rozpoczęcie działalności w projektach „Mikropożyczkowy Fundusz dla rozwoju Wielkopolski” oraz „Moja firma z pożyczką”, w tym omówienie dokumentacji projektowej. Ponadto omówiona zostanie oferta Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 28 listopada 2016 r. w godzinach od 9.00 do 15.15, w sali szkoleniowej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Zakładowej 4 w Koninie (trzecie piętro, sala 319).

Szkolenie adresowane jest do osób bezrobotnych, biernych zawodowo, uczących się i/lub pracujących, zamierzających założyć własną działalność gospodarczą,

W celu wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres: konin.fe@wielkopolskie.pl.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl

Załączniki:

Program szkolenia (341.6 KB)

Formularz zgłoszeniowy (142 KB)