Klub Seniora

Projekt „Senior z pasją” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

 

Klub Seniora rozpoczyna swoją działalność w Domu Kultury w Zbiersku. W ramach Klubu organizowane będą warsztaty tematyczne m.in. artystyczne, gimnastyczne, muzyczne, spotkania z dietetykami, lekarzami czy prawnikami. Każdy z uczestników tych warsztatów będzie miał zagwarantowany bezpłatny transport oraz wyżywienie. Działalność swoją będzie prowadził od poniedziałku do piątku. Oferta uczestnictwa w Klubie Seniora skierowana jest do mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn, którzy ukończyli 65 lat.

Klub Seniora współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Senior z pasą”  Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 przez 2 lata. W pierwszym roku uczestniczyć w klubie będzie 30 osób i w drugim roku tyle samo. Osoby zainteresowane działalnością Klubu zapraszamy do kontaktu do Urzędu Gminy i Miasta w Stawiszynie pokój nr 17, ul. Szosa Pleszewska 3, 62-820 Stawiszyn (urząd czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30). W razie pytań prosimy o kontakt: Aleksandra Bylica, tel. 62 75-28-079, email: a.bylica@stawiszyn.pl.

„Senior z pasją” to projekt skierowany dla ludzi, którzy pragną kontaktu z innymi ludźmi, chcą żyć w sposób aktywny i twórczy.

 

Dokumenty do pobrania

– Regulamin rekrutacji

– Formularz rekrutacji

Warsztaty artystyczne w Klubie SenioraZajęcia z prawnikiemZajęcia sportowe