Automatyczne nawadnianie płyty boiska w Stawiszynie

Powiększ obraz

W marcu 2018 roku rozpoczęła się współpraca sponsorska między grupą ENERGA S.A a klubem Korona Pogoń Stawiszyn. W ramach współpracy zyskaliśmy środki na modernizację płyty boiska w Stawiszynie oraz zamontowanie automatycznego nawadniana. Grupa ENERGA S.A stała się dzięki temu sponsorem klubu.

Prace na obiekcie ruszyły w lipcu, a już pod koniec sierpnia mogliśmy cieszyć się pełną infrastrukturą nawodnienia murawy. Podczas festynu ,,Zakończenie wakacji z Koroną Pogoń Stawiszyn” płyta została poświęcona przez ks. Kanonika Jakuba Piotrowskiego, proboszcza parafii w Stawiszynie, a następnie został rozegrany na niej mecz ligowy kaliskiej klasy okręgowej pomiędzy naszą Stawiszyńską Koroną Pogoń a GKS Rychtal.

Z całego serca chcieliśmy podziękować całej grupie ENERGA S.A za okazaną nam pomoc w realizacji jednego z wielu naszych małych celów. Wierzymy, że w ciągu kolejnych lat nasza współpraca będzie nadal tak owocna jak dotychczas.

Pragniemy podziękować również osobom, które w dużym stopniu pomogły nam w podjęciu współpracy. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi Janczykowi, Panu Maciejowi Kit oraz Pani Magdalenie Kit-Krawczyk za okazane wsparcie. Dzięki Państwu cała społeczność klubowa, zawodnicy i ich rodziny, a także kibice i sympatycy klubu mogą cieszyć się z przeprowadzonego remontu, który będzie służył wszystkim na długie lata.

Dziękujemy także firmie ,,EM Garden” , która podjęła się zamontowania nawadniania. Jesteśmy wdzięczni za szybkie i bezproblemowe wykonanie powierzonej Państwu inwestycji.

Podziękowania chcemy również złożyć na ręce Pani Burmistrz Justyny Urbaniak za wsparcie merytoryczne i pomoc, bez której modernizacja nie byłaby możliwa.