Ostrzeżenie WFOŚiGW w Poznaniu

Powiększ obraz

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ostrzega przed nierzetelnymi firmami świadczącymi usługi w zakresie pośrednictwa i doradztwa w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Jednocześnie informujemy, że WFOŚiGW w Poznaniu NIE WSPÓŁPRACUJE z żadnymi firmami i NIE REKOMENDUJE żadnych firm!

Zalecamy szczególną ostrożność w kontaktach z firmami proponującymi doradztwo i pomoc w zakresie Programu Priorytetowego „czyste Powietrze”!

Pracownicy WFOŚiGW w Poznaniu nie odwiedzają osobiście mieszkańców naszego województwa i nie składają niezapowiedzianych wizyt w domach obecnych i potencjalnych Beneficjentów Programu „Czyste Powietrze”.

Ponadto, ewentualne kontrole przedsięwzięć realizowanych w ramach Programu „Czyste Powietrze” dokonywane przez pracowników WFOŚiGW w Poznaniu, poprzedzone są kontaktem telefonicznym lub mailowym i umówieniem dogodnego dla Beneficjenta terminu kontroli.

W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, jak i pozostałej oferty WFOŚiGW w Poznaniu, prosimy o kontakt na numery telefonu wskazane w zakładce /kontakt/ na stronie  https://www.wfosgw.poznan.pl/