Amatorska Liga Piłki Nożnej Halowej Stawiszyn

Powiększ obraz

W poniedziałek 18 marca zakończyła się Amatorska Liga Piłki Nożnej Halowej Stawiszyn, która rozgrywana była w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie.

Mecze odbywały się w każdy poniedziałek od godziny 19:00 do godziny 21:30. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn z terenu naszej gminy oraz gmin sąsiednich. Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek została drużyna FC Brzezie.

Tabela końcowa po 10 kolejkach:

Najlepszym zawodnikiem ligi został wybrany Łukasz Pietras z drużyny FC Pólko

Najlepszym strzelcem został Krzysztof Maryniak z zwycięskiej drużyny FC Brzezie który w całej lidze zdołał pokonać bramkarzy aż 17 razy. Tuż za nim był Łukasz Pietras z 12 trafieniami dla ekipy FC Pólko

Najlepszym bramkarzem został Jacek Konieczny który reprezentował barwy FC Brzezie

Najstarszym zawodnikiem (najszybciej urodzonym : – ) ) został Tomasz Słabowski (58 lat) grający w ZM Złotniki, natomiast najmłodszym zawodnikiem został Igor Borowski (16 lat) z FC Pólko.

Podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza Stawiszyna Grzegorza Kaczmarka oraz Pani Joanny Woszczyk dyrektor oraz pracowników obsługi Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie za wsparcie przy organizacji ligi.

Za wzorową organizację kolejnych już amatorskich rozgrywek na terenie Gminy i Miasta Stawiszyn dziękujemy Przemysławowi Pietrzakowi, radnemu Rady Miejskiej w Stawiszynie oraz Prezesowi klubu sportowego CKS Zbiersk.